Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Сертифікати

Сертифікат - вид продукції, який свідчить про досягнення або дає право на отримання знижки або товару / послуги. При правильному оформленні та правильній подачі користь від сертифіката може бути подвійна - для одержувача, а також для того, хто видав сертифікат. Сертифікат може бути не тільки хорошим подарунком, а й потужним маркетинговим ходом.

01 03
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр Munken Pure
 • Папiр крейдований
 • Дизайнерський картон

офсетнi тиражi вiд 500шт. - уточнюйте у менеджера

Постдрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • скруглення кутів
 • порізка в розмір
Формат 
 • А6 - А3

Види сертифікатів

Залежно від того з якою метою будуть використовуватися сертифікати їх можна розділити на:

 • подарункові
 • гарантійні
 • сертифікати на знижку
 • сертифікати безпеки
 • міжнародного зразка
Матеріали і види друку сертифікатів

На сьогоднішній день завдяки різним технологіям друку існує можливість замовити друк сертифікатів не тільки на папері або дизайнерському картоні, а й на пластиці, акрилі або дереві. Виходячи з виду сертифіката, тиражу, термінів виготовлення, а також потреби клієнта підбирається матеріал, а також вид друку. Найпоширенішими видами друку є: цифрова, офсетний, шовкотрафаретний і УФ друк.

Цифровий друк. Ця технологія друку використовується, коли необхідно терміново надрукувати невеликий тираж сертифікатів. Друк таких сертифікатів в 24print в Києві відбувається на щільному папері 300-400 г / м2 або на дизайнерському картоні.

Офсетний друк. Вигідний при друку тиражів від 500 шт. Перевагою офсетного друку сертифікатів є низька ціна виробу і великий асортимент матового та глянцевого паперу різної щільності. Мінус цієї технології в тому, що виготовити персоналізовані сертифікати і виконати терміновий друк не представляється можливим. Після друку сертифікати можна заламінувати або покрити вибірковим лаком.

Шовкотрафаретний друк. Послуга шовкотрафаретного нанесення надається, коли необхідно зробити VIP сертифікати на дизайнерському картоні з друком певним, наприклад, корпоративним кольором. Такі сертифікати можна не тільки покрити вибірковим лаком, а й додатково зробити тиснення фольгою. Цей друк не дозволяє надрукувати повнокольорове зображення.

Ультрафіолетовий друк. Уф друк дає можливість виконати друк подарункових сертифікатів на пластиці, акрилі або дереві. Таким чином, можна виготовити унікальні сертифікати, які будуть виділятися і запам'ятовуватись.

Компанія 24print виконує друк сертифікатів в Києві тільки на преміальному матеріалі тому можете не хвилюватися, що ваш сертифікат буде виглядати дешево.

Дизайн

Перед друком необхідно детально продумати дизайн і формат майбутнього сертифіката, так як цей вид продукції часто вішають в рамці на самому видному місці. Найпоширенішим вважається А4 формат, рідше сертифікати роблять А5, А6 формату, а також в форматі пластикової карти.

Залежно від виду сертифіката він відрізняється оформленням і наповненням.

В основному процес створення макета для друку подарункових або будь-яких інших сертифікатів у дизайнерів друкарні 24print в Києві не вимагає великих витрат часу. Винятком є ​​створення індивідуальних персоналізованих сертифікатів під великий тираж.

Замовити виготовлення сертифікатів можна з будь-якої точки України оформивши онлайн заявку на сайті або написавши в чат. Наші менеджери уважно ознайомлюються з кожним запитом і допомагають підібрати матеріал і вид друку, а також обумовлюють строки. Тому замовляючи друк сертифікатів, а також іншої продукції, наприклад, дипломів і грамот можете не хвилюватися за якість виконання замовлення. Готову продукцію відправляємо за допомогою кур'єрських служб.

Замовити
Сертифікат односторонній А4 на щільному папері 300г/м2
Тираж 6001+ 2001-6000 1200-2000 1001-1199 201-1000 101-200 50-100 21-49 10-20 6-9 2-5 1
Сертифікат А4 на щільному папері 300 г/м2 12,34 13,15 16,61 16,95 20,91 22,70 23,74 26,54 31,86 34,57 37,51 73,55

Вартість вказана в гривнях за один сертифікат

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку сертифікатів:

Як я можу роздрукувати сертифікат, якщо він у мене тільки в наявності фотографія і скріншот?

Ми можемо підключити дизайнера, який зможе відмалювати всі елементи сертифіката.

Чи можете ви заламінувати сертифікат так, щоб його можна було підписати від руки?

Якщо ми використовуємо матову ламінацію, (щільну або тонку), то цей матеріал дає змогу нанести напис від руки

Чи можете ви виконати сертифікат зі скрейч-стрічкою?

У нашій компанії існує відділ індивідуальних рішень, який може допомогти оформити цей вид виробу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці