Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Банери

Банер – графічне зображення, яке несе рекламний характер. Банер є ефективним інструментом зовнішньої реклами.

Друк банерів в поліграфії 24 print в Києві представлений в широкому асортименті. Компанія 24 принт цілодобово виконує терміновий друк банерів.

01 03
Формати
 • Довільні

(Максимальна ширина задрукування - 1500 мм, довжина - до 5м)

Матеріали
 • банер матовий литий 440г/м2
 • банерна сітка
Післядрукарські послуги
 • порізка в розмір
 • встановлення люверсів
 • кишеня
 • підворот
 • встановлення на конструкції "Павук"
 • встановлення на конструкції "Roll-Up"

Де використовують банер?

Друк банерів замовляють, коли потрібно привернути увагу потенційного клієнта шляхом розміщення на ньому рекламного повідомлення. Частіше за все банер можна зустріти на фасадах будівель, на зупинках і вітринах, а також як транспаранти на масових заходах. У свою чергу банера виготовляють не лише для вуличного оформлення, але і для інтерьерного. Замовляють виготовлення банерів в Києві для оформлення трибун, офісів, магазинів і торгівельних площ. На банерах розташовують логотип компанії, контактні дані і важливу інформацію, яку необхідно донести до споживача. Замовляючи друк реклами на банерах можете бути впевнені, що ціна на даний виріб вас порадує.

Види банерів

Від умов використання залежить вибір матеріалу для друку рекламних банерів.

Литий банер. Для виготовлення використовується прогумована брезентова тканина. Відрізняється хорошою стійкістю до температурних перепадів і механічних пошкоджень (не тріскається і не заламується), еластичніший і міцніше, ніж ламінований. Гідністю по праву можна рахувати те, що при друці на литому банері картинка виглядає чітко, яскравіше і менш зернисто, чим на інших матеріалах і це дозволяє довше зберігати первозданну якість. Завдяки всім достоїнствам литі банера широко використовуються не лише як внутрішня, але і зовнішня реклама. До мінусів литого банера сміливо можна віднести ціну, вона трохи вища, ніж в інших видів.

Ламінований банер. Виготовлення цього вигляду банерів відбувається з двох шарів ПВХ-плівки, а між нею вкладається вінілова сітка. Шари прокатуються між прогрітими валами і при прокатці відбувається склеювання і зовнішня ламінація. Ламіновані банера ідеально підходять для друку невеликих банерів, які застосовуються як внутрішня реклама і при оформленні інтер'єрів. Деякі друкарні доносять інформацію до своїх замовників, що головним достоїнством друку на даному банері є ціна і порівняно з литим, ламінований банер коштує недорого. Але якщо розібратися, то це не зовсім так. У закупівлі литий банер не на багаго дорожче, ніж ламінований і в підсумковій вартості готової продукції цю різницю не видно. Якість ламінованого поступається литому.

Банерна сітка. Перфороване полотно, яке пропускає світлові промені всередину приміщення. Виготовлення банерів на сітці – ідеальний варіант в співвідношенні ціни і якості. Цей вигляд банера замовляють, коли потрібно використати великі площі фасадів або стін, які має бути добре видно з великої відстані.

Двосторонній банер. Цей вигляд дозволяє роздрукувати зображення на банері з двох сторін. Завдяки двостороннім банерам можна замовити рекламний банер, який більше діє на споживача. Двосторонні банера мають технічні дані аналогічні литому.

Компанія 24print може надрукувати банер шириною до 5 метрів цілісним зображенням.

Види друку банерів

Майже кожна компанія стикається з необхідністю виготовлення рекламних банерів. Зазвичай вирішальну роль у виборі друкарні грає вартість виготовлення банера. Кожен прагне дешево надрукувати банер в поліграфіях Києва не завжди враховуючи, що вартість формується на підставі якісного матеріалу і високоякісного друку.

На сьогоднішній день одним з використовуваних видів друку є широкоформатний друк банерів сольвентним чорнилом. Друк сольвентним чорнилом – один з видів струменевого друку. Друк виконує широкоформатний принтер, в який заправляють матеріал для друку. У основу складу сольвентних чорнил входить розчинник. Сольвентний друк на банерах робить продукцію стійкою до дії сонячних променів, води і вологості. В даний час сольвентний друк використовується для створення великоформатних виробів, які надалі розміщуватимуться на великих майданчиках. Частенько для таких зображень не потрібний високий дозвіл. В більшості випадків матеріал, віддрукований за допомогою сольвентного друку розміщують на великих дистанціях. Це обумовлено тим, що сольвентний друк має свої переваги і недоліки.

Недоліки:

 • розчинник має високу токсичність
 • надруковане зображення має неприємний запах
 • непросто отримати високий дозвіл друку

Переваги:

 • замовити банер можна за низькою ціною (сольвентная друк дешевше інших видів)
 • чорнило можна використовувати на вулиці, не застосовуючи додатковий захист

Якщо необхідно замовити банер, який надалі клієнт використовуватиме в приміщенні ми пропонуємо новітній екологічний метод – латексний друк. Латексний друк дозволяє роздрукувати банера, які не матимуть запаху і будуть абсолютно безпечні у використанні. Латексні чорнила дозволяють виконати друк банерів в Києві не лише для інтерьерного використання, але і для зовнішнього. Технологія виготовлення банера за допомогою друку латексним чорнилом – це чудова якість, насичена передача кольору, безпека і справедлива ціна.

Плюси:

 • стійка до вицвітання
 • екологічна
 • швидко сохне
 • стійка до дії води

Мінуси:

 • висока температура нагріву, яку витримає не весь матеріал
 • вартість вища, ніж у сольвентних чорнил
Післядрукарські послуги

В деяких випадках банер після друку вимагає додаткової післядрукарської обробки. Компанія 24print пропонує широкий спектр послуг після друку на банері в Києві:

Люверс – металеве кільце, яке встановлюється по периметру банера. Набивають люверси для того, щоб надалі провести монтаж мотузками або хомутами. Розрахунок відстані між люверсами відбувається на етапі додрукарської підготовки макету, що у результаті дозволяє отримати якісний результат у встановлений термін. Стандартний крок для установки люверсов – 30 см.

Порізка в розмір відбувається, коли не потрібна подальша розтяжка або надалі банер закріплюватиметься на стійці. Порізка відбувається з рулону в «чистий» розмір.

Кишеня – один з варіантів можливого кріплення. За допомогою кишень банер можна розтягнути і повісити на заздалегідь підготовлене місце.

Підворот робиться лише на ламінованому банері. Підворот виконують з метою поліпшення міцності і подовження терміну експлуатації банера.

Якщо ви хочете виготовити банер з підворотами і люверсами на замовлення напишіть в чат нашим менеджерам.

Розміри банерів

Банер в компанії 24print в Києві можна замовити довільного формату. Якщо вам потрібна послуга швидкого друку (день в день), тоді максимально можлива ширина задрукування – 1500мм, довжина – 5000мм. Для того, щоб замовити банер в Києві більшого розміру необхідно мати в запасі декілька днів. Від розміру банера залежить ціна в поліграфіях Києва.

Дизайн

Щоб реклама вашої компанії або продукції принесла добрий результат потрібно детально продумати дизайн майбутнього макету. Якщо у вас в штаті немає свого фахівця або ви не знаєте, як зробити так щоб банер, який ви плануєте замовити привертав увагу жителів Києва, тоді варто звернутися до людей, які розробляють рекламні макети щодня. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть розробити макет з нуля продумавши кожну деталь.

Цілодобовий сервіс

Оформити замовлення на друк банерів в Києві за доступною ціною ви можете, заповнивши онлайн заявку у нас на сайті. Якщо ж потрібна додаткова інформація по друку банерів в Києві ви цілодобово можете зв'язатися з нами подзвонивши або написавши в чат. Менеджери поліграфії 24print у будь-який час готові проконсультувати вас відносно видів друку на банері, а також індивідуально розрахувати ціну виготовлення. Замовляючи друк в 24print будьте впевнені, що вас порадує не лише якість, терміни, але і вартість. Доставку готових банерів після друку по Києву здійснюємо кур'єрською службою, а по Україні виконуємо доставку Новою поштою.

Замовити
Розмір 600х800 мм 1000х800 мм 1000х1200 мм 1000х1500 мм 1500х2000 мм 1500х3000 мм
 Банер литий без встановлення люверсів 614,60 897,48 1 281,32 1 582,40 2 978,72 4 429,58
 Банер литий з люверсами (крок - 30 см) 673,93 976,18 1 396,88 1 717,22 3 171,32 4 660,58

Вартість вказана в гривнях за один банер без конструкції 

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку банеріві:

Чи не вигорає на сонці надруковане на банері зображення через якийсь час?

Латексні чорнила, які використовуються для друку банерів, мають високу стійкість до УФ-випромінювання і до негативних погодних впливів, не бояться вологи. Але реальна стійкість відбитків залежить від умов експлуатації та кліматичних умов. Також важливо, у затінку буде встановлено виріб чи на сонці. Друкована продукція збереже свою яскравість і презентабельний зовнішній вигляд упродовж від кількох місяців до півтора року.

Що таке люверс?

Люверси - це спеціальне металеве кільце, необхідне для зміцнення країв отворів, що слугують для закріплення банера за допомогою троса або мотузки на конструкції. Виготовляються люверси з міцних матеріалів: латунь, оцинкована сталь, нержавіюча сталь. Ці матеріали легко переносять вплив атмосферних опадів, низьких і високих температур, на них не піддаються корозії. Таким чином, іржа не може зіпсувати вигляд банера. Люверси розраховані на значні навантаження і витримують вагу важких рекламних носіїв, не допускаючи розриву матеріалу, з якого зроблені. Діаметр люверса дорівнює 10 мм.

Чи є для банерів спеціальні конструкції?

Спеціальних конструкцій для банерів немає. Але опціонально, залежно від способу і місця кріплення банерів, можна встановити люверси по периметру або кишені під трубу. Що стосується конструкцій, то на сайті є окремі продукти - стійка *Павук*, рол-ап. Це банери, що мають певні стандартні розміри й укомплектовуються відповідною конструкцією.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці