Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Бланки

Бланки - поліграфічна продукція, яка призначена для заповнення інформацією. Інформацію додають такими способами: вручну, вдруковують на друкарській машинці, а також заповнюють в електронному вигляді.

01 03
Матеріали
 • DNS 80 г / м2
 • DNS 120 г / м2
 • DNS 160 г / м2
 • DNS 300 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 170 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 300 г / м2

офсетні тиражі від 500 шт. - уточнюйте у менеджера

Постдрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
Формати
 • А4

Види бланків

Залежно від того де і як застосовуються бланки їх, поділяють на:

 • Бланк суворої звітності
 • Бланк листа
 • Фірмовий бланк
 • Самокопіювальні
 • Конкретного виду документа

Бланк суворої звітності являє собою документ, який підтверджує отримання готівки. Такі бланки використовуються при наданні послуг. Бланки суворої звітності друкуються в поліграфіях або формуються в автоматизованій системі.

Самокопіювальні бланки - вид бланків для яких використовують спеціальну самокопіювальний папір. Для таких бланків використовують кольоровий папір, щоб відрізняти оригінал від копії. Друк такого типу бланків відбувається великими тиражами, адже завдяки великому тиражу можна отримати вигідну ціну.

Фірмові бланки - елемент корпоративного стилю компанії або підприємства. Часто вид фірмового або ділового бланка містить в собі один і той же текст, який не змінюють, і окремо відведені місця для внесення інформації. Друкують фірмові бланки з незмінними блоками:

 1. Повна назва компанії
 2. Логотип компанії
 3. Контактні дані
 4. Платіжні реквізити

Бланк листа - використовується при створенні листів. На бланку за стандартом нанесені дані і реквізити компанії. Бланки класифікуються за двома підставами:

 • Положенням реквізитів
 • Авторству документа

Бланк конкретного виду - створюється для оформлення внутрішньої документації (звітів, службових записок, планів).

Друком гербових бланків поліграфія 24print не займається, тому що така продукція виготовляється на поліграфічних підприємствах, які мають ліцензію на цей вид діяльності.

Види друку і післядрукарських робіт

Друк бланків поліграфія 24print може виконується такими способами друку: цифровим, офсетним та шовкотрафаретним. Друк бланків може бути кольоровий, чорно-білий та «пантонами». Pantone - конкретний колір, який створюють за допомогою змішування декількох кольорів. Кожному кольору присвоєно номер, і назвавши його ви можете не переживати за кінцевий колір друку на бланках.

Цифровий друк для бланків використовується, коли треба терміново надрукувати тираж. Часто цей вид друку застосовується для виготовлення бланків від 1 штуки. Цифровий друк застосовується при виготовленні кольорових і чорно-білих бланків. Завдяки цифрового друку ми можемо швидко отримати хороший продукт.

Офсетний друк для бланків застосовується при великих нетермінових тиражах. Перевагою офсетного друку бланків є ціна, чим більше тираж - тим менше вартість одного примірника. Цей вид нанесення не призначений для термінового виконання замовлень.

Шовкотрафаретний друк - метод нанесення зображення фарбами. Трафаретний друк дозволяє нанести зображення на вже готову продукцію і на поверхні будь-якої фактури. Завдяки цьому виду друку зображення виходять насиченими і барвистими.

Додатково на бланках можна зробити вибіркове лакування, тиснення фольгою, сліпе тиснення, а також конгревне тиснення.

Вибіркове лакування - вид післядрукарської обробки виробу, коли наноситься на певні ділянки продукції УФ лак. Вибіркове лакування застосовується при створенні ексклюзивних бланків.

Тиснення дозволяє отримати рельєфний відбиток логотипу або забарвлене зображення. Виділяють такі основні види тиснення:
Тиснення фольгою - дає можливість розфарбовувати певні ділянки зображення. Вид фольги вибирають в залежності від матеріалу, а також подальших цілей використання.
Сліпе тиснення - логотип вдавлюється в поверхню матеріалу, і малюнок виходить в колір матеріалу. Сліпе тиснення дає можливість отримати пропечатки найдрібніших деталей.
Конгревне тиснення дозволяє зробити об'ємне зображення (опукле або увігнуте).

Вибір виду тиснення залежить від багатьох факторів:

 • Матеріалу вироби
 • Місця застосування продукції і необхідного дизайну кінцевого продукту

Додаткові післядрукарські роботи - це складний і трудомісткий процес, тому без сумніву буде краще довірити такі роботи компанії, яка має якісне обладнання, висококваліфікованих працівників і досвід.

Матеріал

Залежно від способу друку та призначення бланків компанія 24print в Києві пропонує на вибір різні види паперу.
У більшості випадків друк бланків відбувається на папері 80 г / м2, та як на ній легко писати і вартість бланків, видрукуваних на цьому папері невелика. Якщо треба замовити кольоровий друк преміальних фірмових бланків тоді краще використовувати дизайнерський картон або преміальну папір.

Дизайн

Один з найважливіших етапів при замовленні друку бланків у друкарні є розробка дизайну. Виходячи з дизайну судять про успішність компанії. До створення макета для друку фірмових бланків дизайнери сервіс-центру 24print в Києві підходять з усією серйозністю. Наші дизайнери розроблять макет з урахуванням вашого фірмового стилю враховуючи всі побажання і нюанси.

Створюючи фірмовий бланк для листування з державними установами або юридичними фірмами пам'ятайте, що помітні і яскраві бланки будуть недоречні. Дизайн бланка повинен бути стриманим лаконічним і привертати увагу до змісту. При створенні таких бланків краще обмежувати себе і використовувати тільки ключові елементи - логотип, дані компанії, проста рамка.

Друк фірмових бланків може бути, як чорно-білий, так і кольоровий. Чорно-білий бланк буде виглядати стильно. Якщо ж ви хочете зробити бланки кольоровими або навіть різнокольоровими, то потрібно підібрати поєднувані між собою кольори для того щоб не виглядало надмірно. Часто друк бланків замовляють А4 формату. Пов'язано це з тим, що на лист А4 легко вдрукувати інформацію на звичайному принтері.

Вартість замовлення

Кожне замовлення на друк фірмових бланків менеджери компанії 24print розраховують індивідуально, так як ціна залежить від багатьох факторів:

 • Розміру бланка
 • Кольоровості
 • Матеріалу для нанесення
 • Тиражу
 • Виду постдрукарських робіт
 • Вида друку

Також якщо потрібно, то додатково дораховується дизайн.

Переваги роботи з 24print
 • Консультація 24 години на добу

 • Висока якість друку

 • Виконання замовлень в обумовлені терміни

 • Різноманітний асортимент матеріалів

 • Надання послуг дизайну з нуля

Оформлення замовлення

Компанія 24print вирішує всілякі завдання в режимі 7 днів на тиждень, 24 години на добу, тому якщо у вас вночі виникла потреба виготовити бланки на ранок можете бути впевнені, що ми впораємося на відмінно.

Оформити замовлення можна, написавши на електронну пошту, в чат або зателефонувавши в компанію 24print. Також замовлення можна оформити в сервіс-центрі. Якщо необхідна додаткова інформація ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджерами. Наші менеджери проконсультують, прорахують вартість можливих видів друку і підберуть варіант виходячи з вашого запиту.

Готову продукцію доставляємо в будь-яку точку України кур'єрськими службами. Доставка кур'єрською службою здійснюється в узгоджений з замовником час.

 

Замовити
Бланки на ущільненному папері
Тираж 6000+ 2001-6000 1001-2000 201-1000 101-200 50-100 21-49 11-20 6-10 2-5 1
Бланки на ущільненному папері 160 г/м2 А4 формата, односторонній друк 8,61 8,61 12,41 16,35 18,12 19,21 23,27 28,58 29,59 31,96 62,42

Вартість вказана в гривнях за один бланк

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку бланків:

Чи є можливість надрукувати бланки в корпоративному стилі?

Так, ми займаємося виготовленням такого виду продукції. Ми зможемо виготовити бланки з вашим корпоративним макетом або залучити дизайнера для розробки макета і надрукувати його на будь-якому матеріалі.

Ви можете на кожному бланку вказати індивідуальну нумерацію?

Так, ми можемо персоналізувати бланки в будь-якому необхідному діапазоні.

Чи є на вибір більш тонкий папір, ніж той, що пропонується за замовчуванням?

Ми виконуємо друк на папері з різною щільністю від 80гр до 400гр. Цей виріб рекомендується виготовляти на матеріалі щільністю від 80 до 160 гр/м2.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці