Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Ламінування

Ламінування - спосіб продовжити термін служби будь-якої поліграфічної продукції, захистити її від механічних пошкоджень і небажаних забруднень. Процес ламінації паперу полягає в нанесенні спеціальної плівки ламінації поверх друкарського виробу. Більшість друкарської продукції знаходять своє вживання щоденне і неодноразово. Меню, книги, інформаційні буклети та візитки - все це являє собою текстову інформацію, надруковану на папері. Але так часто куточки візиток недбало загинаються в кишеньках портмоне, а обкладинки книг затираються на полицях магазинів або в рюкзаку серед ключів і судків для ланчу.

Залежно від виробу, його передбачуваного терміну служби та бажаного клієнтом вигляду, ми підбираємо найбільш відповідний вид ламінації.

Послуги ламінування є досить популярними в Києві, оскільки ламінація паперу застосовується як в бізнесі, так і в повсякденному житті.

01 03
Матеріали
 • матова ламінація
 • глянцева ламінація
Формати
 • Будь-який формат до А0

Де ламінують документи

Послуги ламінування паперу надають поліграфії й так звані “острівці”, де ціна ламінування паперу, на жаль, не завжди відповідає якості. Сервіс 24print надає експрес-послуги преміум якості по ламінуванню паперу в Києві, де вказана вартість ламінації А4, а також ламінування великих форматів, наприклад, ламінування а1, відповідає якості виконаної роботи.

Види ламінації

Заламінувати документи, а також виконати ламінування сторінок надрукованої продукції у 24 print можна двома видами ламінації:

 • тонкою (рулонною) ламінацїєю;
 • щільною (пакетною) ламінацією.
Пакетна ламінація

Прилад, яким здійснюється процес ламінування, називається ламінатор. Для щільної пакетної ламінації print 24 використовує ламінатор, який складається з транзитного і притискного пристроїв - валів. Наявність двох пар валів і можливість регулювання швидкості й температури для певного виду паперу забезпечує якісне ламінування для будь-якого друкарського виробу. Щільність плівки при пакетній ламінації складає 125 мкм, що дозволяє значно підвищити щільність матеріалу, а у поєднанні з щільним папером навіть досягти ефекту пластика. Пакетна ламінація доступна в листах А4 та А3 за прийнятною ціною.

Ламінування документів

Саме пакетний вид ламінації найчастіше використовується для ламінації документів. Послуги ламінування документів в Києві надає компанія 24 принт, а можливість ламінувати формат А3 і менше задовольнить запит будь-якого клієнта. Для того, щоб заламінувати документ, досить принести його в один з сервісних центрів 24 print, а ціну, залежно від розміру паперу, Вам розрахує наш менеджер. Процес ламінування паперу не вимагає великої кількості часу при невеликих тиражах. Ламінування копій паспорта, ІНН, свідоцтво про народження дитини або листів документації займе не більше п'яти хвилин, і ціна Вас приємно порадує. Найбільшим форматом для пакетної ламінації є А3, будь-який документ неформатного розміру менше А3 покривається плівкою ламінації та шляхом обрізання зайвих країв має можливість зберегти свою індивідуальність.  До того ж, можливість вибору залишається й у клієнта, який може віддати перевагу матовій або глянцевій плівці для ламінації документів у 24 принт у друкарні у Києві. Якщо глянцева ламінація прекрасно передає насиченість кольорів і додає грайливих відблисків, які поза сумнівом надають розкішний вигляд виробу, але, на жаль, іноді ускладнюють читання не великого тексту, то матова ламінація, маючи властивості трохи приглушати кольори, роблячи їх менш агресивними, додає приємних, "бархатистих" тактильних відчуттів і використовується для ламінування презентаційний друкарської продукції, наприклад, візиток або рекламних буклетів.

Якщо Ви бажаєте заламінувати лист А4 матовою ламінацією, повідомляємо Вас, що ціна цієї послуги відрізняється від ламінування А4 глянцевою ламінацією. Ціна ламінування А4 в матовій ламінації може перевищувати ціну на глянцеву ламінацію. Часто виникає питання: скільки коштує ламінування паперу в кольорі або ж в чорно-білому профілі, наприклад, звичайні документи. Ми дамо відповідь: ціна ламінування листа А4 не залежить від колірності друку, це ж стосується і ціни на ламінування формату А1 або будь-якого іншого більшого або меншого формату.

Ламінування фото

Захисна функція пакетної ламінації застосовується не лише на етапах виготовлення поліграфічної продукції, але і для її "порятунку" в наслідок довготривалого використання або збереження. Папір має властивість втрачати свій вигляд: надриватися по краях, тріскатися і м'ятися. Тонер, тобто фарба, також має властивість тріскатися, відшаровуватися від паперу, знищуючи фрагменти зображення. І якщо більшість друкарської продукції в ужитку можна передрукувати, то з листівками й фотографіями, які несуть в собі теплі спогади, ніжні слова та історію їх походження, такого зробити не можна. Звичайно, в основному це стосується старих фотоматеріалів, які не зберігаються на електронних носіях. Ламінація фото - це відмінний спосіб "підлатати", а іноді навіть зібрати по частинках стомлену часом фотокартку.

Рулонна ламінація

Другий вид ламінування - рулонне (тонке) ламінування - найчастіше використовується для ламінації плакатів і афіш. Поліграфія у Києві Принт 24 використовує рулонний ламінатор, який призначений для швидкісного одностороннього або двостороннього ламінування листових матеріалів. Матеріали не повинні перевищувати розмір SRA3 (450х320мм). Такий ламінатор має великий і рівномірний тиск і високу швидкість ламінування з автоматичним регулюванням швидкості та температури. При тонкому ламінуванні, аналогічно щільному, використовується два види плівок - матова і глянцева. Дуже часто саме тонким ламінуванням покривають сторінки каталогів і журналів, щоб не додавати щільності паперу і зберегти легку текстуру виробу при цьому ціна виробу міняється незначно.

Двостороння ламінація використовується для більшості друкарських виробів, а одностороння, в свою чергу, часто грає захисну роль саме для виробів, надрукованих на таких матеріалах як Orajet або Oracal, простими словами - на наклейках і стікерпаках. Ламінація на виробах такого виду дозволяє зберегти яскравість і насиченість кольорів, розширює спектр використання наклейок, наприклад, можна не боятися клеїти їх на кришку ноутбука, чохол телефону або навіть вітрину магазину - фарба не зійде навіть при частому контакті з руками або іншими сторонніми предметами.

Ще один плюс використання тонкої ламінації - це можливість заламінувати фото, які роздруковані на не щільному папері методом лазерного друку. Адже не завжди є можливість швидко надрукувати фотографії на фотопапері в невеликому тиражі - на допомогу прийде рулонна глянцева ламінація, якщо ми говоримо про загальноприйнятий вид фото, або матова ламінація. Такий спосіб допоможе досягти максимальної зовнішньої схожості готового фото як при методі фотодруку, не вплинувши на явне погіршення якості зображення. До того ж, вартість на ламінування фото А4, надрукованому методом лазерного друку, не відрізнятиметься від ціни ламінування якої-небудь іншої поліграфічної продукції аналогічного формату.

Додаткові послуги

Ламінування у більшій частині випадків вважається останнім етапом створення поліграфічної продукції, але часто вже надрукований і заламінований матеріал вимагає додаткових, післядрукарських робіт. Наприклад, 24print надає послуги перфорації, скруглення кутів. Невелике скруглення підійде для поліграфічних виробів маленького формату, наприклад, візиток, а для форматів більше, наприклад, презентацій або інформаційних вивісок, можна використати скруглення кутів більшого радіусу.

Також менш частим, але не менш корисним видом післядрукарських робіт після ламінування листів є установка люверсів. Наприклад, якщо Ви поміщаєте документ в папку-регістратор, кільця або навіть зшиваєте на нитку, встановлення люверсів збереже перфорацію в акуратному вигляді, не давши надірватися паперу.

Завдяки ламінуванню, а також іншим післядрукарським послугам поліграфія 24 print в Києві допоможе Вам втілити найяскравіші й оригінальніші ідеї.

Скільки коштує ламінування документів

Прайс на послуги ламінації у принт 24 в Києві варіюється залежно від формату паперу і виду ламінації. Клієнтів київської друкарні 24 принт чекає приємний бонус - в друкарні діє система знижок завдяки якій ламінація А4 навіть при мінімальному тиражі від 10 штук за ціною буде нижча, ніж заламінувати один лист А4.

Досвідчені менеджери допоможуть Вам підібрати відповідний вид ламінування для документів: як по щільності, так і по структурі, а також зорієнтують за ціною ламінування. Також Ви можете розглянути зразки готової поліграфічної продукції з різними видами ламінування, що ще більше допоможе Вам зробити правильний вибір.

24print має великий досвід у сфері надання поліграфічних послуг

Приходячи у 24print, Ви отримуєте:

 • блискучий сервіс;
 • якісно виконану роботу на сучасному устаткуванні;
 • можливість виконання ламінування "на зараз";
 • професійна консультація з питань "а як краще"?;
 • можливість заламінувати документи А4, А3 і будь-яких інших форматів цілодобово і за приємною ціною.

Друкарня 24 print може гарантувати Вам якісне виконання замовлення на усіх етапах його виробництва: додрукарської підготовки, друкарського процесу і післядрукарських робіт.

Замовити
 • дизайн для календаря
 • дизайн сертификатов
 • цена печати на футболках
 • сделать печать 24 часа
 • изготовление меню для ресторанов киев
 • создание логотипа услуги
 • плакаты а1 печать
 • печать на наклейках киев
 • печать рекламных листовок киев
 • заказать брошюры в типографии
 • изготовление визиток стоимость
 • установка баннера цена
 • Пакетна ламінація 125 mic.
  Тираж

  100+

  11-50

  1

  Ламінація А4 глянцева 34,79 42,74 53,10
  Ламінація А4 матова 39,33 49,57 67,39
  Ламінація А3 глянцева 55,97 62,53 82,49
  Ламінація А3 матова 68,07 78,68 112,95
   
  Рулонна тонка ламінація 27mic.
  Тираж

  100+

  11-50

  1

  Ламінація А3 глянцева 21,62 40,37 54,32
  Ламінація А3 матова 26,62 45,47 64,53
   
  Холодна  ламінація (вартість за м2)
  Тираж

  50+(м2)

  1-10(м2)

  Одностороння холодна ламінація матова 392,70 563,56
  Одностороння холодна ламінація глянцева 392,70 563,56
  Двостороння холодна ламінація матова 785,40 997,46
  Двостороння холодна ламінація глянцева 785,40 997,46

  Вартість вказана в грн за 1 шт

  Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

  Вау! Тепер файли з замовленнями тут

  Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці