Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Цінники

Цінники - носій інформації, яка обов'язково повинна бути доведена до покупця в магазині перед здійсненням покупки. Він повинен містити актуальну інформацію або бути змінений якщо ціна підвищилася або знизилася.

01 03

Навіщо потрібний друк цінників?

Ціна в наш час грає мало не ключову роль при прийнятті покупцем остаточного рішення при купівлі товару. Найчастіше якщо покупець не бачить вартість, то проходить повз і робить покупку у продавця, який розпечатав і розмістив цінники на товар і звичайно ж, ніж оригінальне він буде оформлений, тим більше шансів, що покупці звернуть увагу на Ваш товар. Виходячи з цього всього робимо висновок, що виготовлення цінників замовляють для того, щоб:

 • Підвищити впізнаваність бренду. Гіпермаркети, торгові центри та брендові мережеві магазини створюють індивідуальні цінники. Ви можете зробити так само, навіть якщо у Вас невеликий магазинчик. Покупець запам'ятає незвичайний цінник або цікаву етикетку і повернеться знову.
 • Привернути увагу до акцій або знижок. Будь-який покупець любить знижки й охочіше здійснюють купівлю товару, якщо він купон, видно стару вартість і зрозуміло наскільки вигідніше зробити покупку зараз. Навіть якщо покупець прийшов за певним товаром, то він все одно повинен бачити на яку продукцію зараз знижка або акція. Рекомендуємо робити цінники до акційних товарів яскравіше всіх інших, щоб вони відразу впадати в око.
 • Виділити групи товарів. Якщо Ви власник, наприклад, продуктового магазину, то надрукуйте різні цінники для еко товарів, безлактозних або низькокалорійних продуктів. Це дозволить заощадити покупцям час за що вони будуть вдячні та повернуться знову в магазин де про них подбали.
Створення цінників

Головне завдання при створенні зробити його таким, що запам'ятовується, яскравим і неповторним. Ви можете не обмежувати свою фантазію і зробити його будь-якого формату і кольору. Щоб створити та надрукувати унікальні цінники потрібно:

 • Не розміщувати на ньому дуже багато інформації. Перше, що привертає увагу - ціна. Також розміщують потрібну для здійснення покупки інформацію.
 • Вивчіть як інформацію подали конкуренти та зробіть з точністю до навпаки. Будьте неповторними.
 • Замовляйте друк цінників, бирок та етикеток у перевірених друкарень на щільному матеріалі, який довго прослужить і буде створювати позитивне враження.
 • Підходьте до створення дизайну з відповідальністю. Якщо Ви самі не можете зайнятися створенням макета цінників, тоді скористайтеся онлайн шаблонами, спеціальними програмами або зверніться до професіоналів.

Друкарня 24print з радістю надасть Вам в розпорядження штат дизайнерів, які допоможуть створити неповторний макет.

Види друку

Компанія 24print для створення цінників використовує такі види друку:

 • Цифровий друк - який дає можливість надрукувати спочатку пробний екземпляр цінників, а після цього або внести коригування, або оформити онлайн замовлення на тираж. Завдяки швидкісним принтерам 24print виконує замовлення протягом декількох годин.
 • Офсетний друк - використовується для великих тиражів цінників, але розпечатати їх швидко неможливо. Цей вид нанесення не використовується для персоналізованої продукції, але дає можливість заощадити бюджет.
 • Шовкотрафаретний - дозволяє створити креативні цінники, які будуть виділятися на тлі інших. Друк цінників відбувається на папері або дизайнерських картонах фарбами, колір друку підбирають виходячи з корпоративних кольорів онлайн або в офісі по віялу Pantone.
 • УФ друк - спосіб нанесення з використанням чорнила, які застигають під впливом ультрафіолетового випромінювання. УФ друк дозволяє друкувати цінники з передачею найменших деталей і на роки зберегти прийнятний вигляд виробу.
Компанія 24print - не просто сервіс

Друкувати цінники в терміновому порядку, і оформляти замовлення онлайн стало простіше завдяки цілодобовій роботі принт-центрів 24print. Менеджери сервіс-центрів допоможуть підібрати матеріал, вид друку і постдрукарських робіт. Компанія 24print прагнути допомогти кожному клієнту незважаючи ні на що.

Замовити
Друк цінників (розмір 60×40мм)
Тираж

3000+

1001-3000

501-1000

101-500

51-100

11-50

1-11

Односторонній чорно-білий друк на пепері Mondi Color print DNS 300 г/м2  1,91 2,30 2,30 4,39 5,18 10,51 79,11
Односторонній кольоровий друк на папері Mondi Color print DNS 300 г/м2 2,46 2,91 2,91 5,29 6,52 13,78 117,36

Вартість вказана в грн. за 1 шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку цінників:

Чи виконуєте ви цінники зі штрих-кодом?

Якщо у Вас є макет з необхідними елементами, в іншому випадку зможемо допомогти підготувати макет до друку, то так, ми підібравши матеріал, зможемо виготовити цю продукцію під Вас.

Чи зможете ви, зробити отвір на ціннику?

Ми зможемо не тільки зробити перфорацію на виробі, а й підібрати матеріал, який оптимальніше всього підійде під ваш запит

Які розміри цінників ви друкуєте?

Ми зможемо виконати друк будь-якого розміру, який Вам необхідний

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці