Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн бейджа

Бейдж - інструмент ідентифікації людини та невіддільна частина ділового спілкування. Невеликий аксесуар став обов'язковим атрибутом учасників виставок, семінарів, конференцій, його носять співробітники різних компаній і організацій.

Дизайн бейджів повинен бути не тільки стильним, але і здатним розповісти про компанію набагато більше, ніж ви самі. При цьому визначити рівень її солідності та відповідальності. Також дизайн бейджа допомагає рекламувати бренд, тому його виконують в корпоративній кольоровій гамі та стилістиці. Ми взяли у свою команду найкращих фахівців, які готові запропонувати оригінальні рішення дизайну для реалізації ваших ідей.

Класифікація та призначення бейджиків

Головне призначення бейджа - ідентифікувати ім'я людини, а також його посаду та контакти. Бейджики містять основну інформацію про його власника. На них може розміщуватися як текст (ПІБ, посада, назва компанії, контакти і т.д), графічні елементи (фото, зображення), також і корпоративна символіка (логотип бренду). Все в комплексі дозволяє ідентифікувати кожного власника бейджа.

Залежно від конструктивних особливостей, дизайну і призначення можна виділити такі види бейджиків:

• Стандартні - це звичайні пропуску, візитки. Щоб їх зробити, використовується тоненький ПВХ, щільність якого відрізняється. Ключові характеристики таких виробів: висока міцність, стійкість до вологи та пошкоджень.

• Бейдж з віконцем, в якому можна змінювати інформацію. У комплекті повинна бути стрічка-самоклейка, на яку наносяться імена. Для виготовлення бейджа застосовується вініл прозорий, по краю якого розташована тонка рамочка бейджа. Головний плюс таких бейджів - можливість використання кілька разів. Це зручно на прес-конференціях, різних симпозіумах, виставках.

• Бейджи з кольоровою обробкою рамки або стінки. Потрібний колір основи, стрічки може вибирається відповідно до корпоративної гами певної компанії, організації. Бейджик, дизайн якого виділяється, точно запам'ятається всім оточуючим.

• Граматичні конструкції з додатковими можливостями (магнітна смужка або чіп, призначений для відкриття турнікетів). Такі бейджи можуть також мати захист від вологи.

• Нестандартні варіанти дизайну, які виготовляються з щільного вінілу.

Залежно від використовуваних матеріалів бейджи можуть бути пластикові, паперові, дерев'яні, металеві. Найчастіше зустрічаються пластикові варіанти, вони довговічні і мають різну фактуру, кольори, дизайн.

Якщо дизайн бейджиків вибрати правильно і підібрати якісні матеріали, то аксесуар служитиме довго, матиме пристойний вигляд і доносити потрібну інформацію.

Особливості виготовлення та дизайну бейджа

Розміри бейджа можуть бути різні. Стандартний формат - 90х60 мм. У такій картці міститься ПІБ, посада, а також логотип компанії. для працівників охоронних організацій вибирають габарити - 100х70 мм. Що стосується масштабних подій, для яких важливо розмістити більше інформації, вибирають розміри бейджа - 105х148 мм.

Зображення на бейдж наноситься на заготівлю, яка після цього ламінується, в результаті виходить картка з такими перевагами:

• висока стійкість до зношування;

• низький рівень деформації бейджа;

• різні варіанти персоналізації: магнітна смуга, фотографія, штрих-код, чіп.

• доступна ціна дизайну і виготовлення.

Можна розробити власний макет або замовити дизайн у наших фахівців. Бейджик, дизайн якого виконають наші фахівці, буде оригінальним, стильним і незабутнім. Якісне оформлення виділить продукт серед інших, оригінальне стилістичне рішення підкреслить статус компанії. Щоб замовити дизайн бейджа, достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці