Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Флаєри

Флаєр – є поліграфічною продукцією, яку часто застосовують у сфері реклами. Флаєр – це варіант листівки, який несе інформацію про новий продукт або послугу, про знижку або є пропуском на акції та заходи.

Флаєра у наш час — це хороший і ефективний маркетинговий хід. Флаєри роздають в метро, на вулиці, у торгівельних центрах, на промо-акціях та різних заходах. Друк флаєрів вважається однією з найдешевших і вигідніших послуг в поліграфіях Києва для просування сучасного бізнесу.  

Друк флаєрів компанія 24print в Києві виконує цілодобово.

01 03
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр Munken Pure
 • Папiр крейдований
 • Дизайнерський картон

офсетні тиражі від 500 шт. - уточнюйте у менеджера

Післядрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • біговка
 • фальцювання
 • скруглення кутів
 • порізка у розмір
Формати
 • 210х100 мм, А6 - А3

Дизайн  

Перш ніж приступати до дизайну необхідно зрозуміти, яку інформацію він повинен доносити. При розробці макету не перенасичуйте його інформацією інакше він загрожує перетворитися на буклет або брошуру. Для того, щоб друк флаєрів приніс максимальну користь сконцентруйте увагу на одній пропозиції або найважливішій інформації, яку потрібно донести.

Матеріали для створення макета краще використовувати якісні, яскраві та барвисті фото або картинки, таблиці та графіки високої якості створять позитивне враження про товар і компанію. Дизайн повинен повною мірою відображати напрямок діяльності компанії.

При виготовленні макета для друку флаєрів варто звертати увагу на все, навіть якщо вам здається, що це дрібниця. Розмір та читабельність тексту, приємний папір і якісний друк флаєрів, листівок та іншої поліграфічної продукції – це все впливає на кінцевий результат.

Якщо ви не знаєте, як правильно створити композицію та донести думку до кінцевого споживача, то краще за все звернутися до професійного дизайнера. Дизайнери компанії 24print допоможуть вам розробити для друку унікальні рекламні флаєри, котрі викличуть бажання придбати товар чи послугу, котрі рекламують.

Переваги та недоліки флаєрів

Даний вид виробиу, як в принципі і інша поліграфічна продукція мають свої переваги і недоліки.

Переваги:

 • ​Доступний вид продукції для реклами і просування бізнесу.
 • Виконати друк флаєрів можна практично в будь-якої поліграфії Києва недорого. Головне упевниться в компетентності виконавця і довіряти тільки перевіреним компаніям.
 • Завдяки роздачі листівок можна охопити широку аудиторію.
 • Компактність флаєра збільшує шанси, що потенційний покупець не викине його, а покладе в кишеню.
 • Можна замовити термінову друк флаєрів, а також виконати в поліграфіях Києва.

Недоліки:

 • Розробка макета, пошук поліграфії, підбір матеріалу займає багато часу. Якщо вибрати не професіоналів, то в підсумку ви ризикуєте отримати дешевий друк флаєрів і відповідно неякісний продукт.
 • Флаєр вміщує невелику кількість інформації, тому потрібно вносити тільки основну інформацію про товар або послугу.

Прагнучи вигідно виконати друк флаєрів в поліграфіях Києва враховуйте, що дешевий друк позначиться на якості готового виробу.

Види друку

Друкарні найчастіше застосовують два способи друку флаєрів.

 • Цифровий друк флаєрів. Головною перевагою цього виду друку вважається можливість виконати терміновий друк флаєрів. Надрукувати цим способом можна тираж від 1 примірника, а також флаєра можна зробити персоналізованими. Виконати можна як печатку кольорових флаєрів, так і чорно-білих.
 • Офсетний друк флаєрів. Даний спосіб підходить для тиражів понад 500 примірників і чим більше тираж для друку флаєрів тим нижче вартість одного примірника. Виконати друк флаєрів терміново офсетним видом нанесення не представляється можливим, тому що підготовка займає тривалий час.

Завдяки цілодобовій роботі оперативного сервіс-центру 24print ви можете виконати друк флаєрів в Києві терміново, навіть вночі.

Матеріали та розміри

Поліграфії Києва для друку флаєрів часто використовують папір середньої щільності. У виняткових випадках, наприклад, для проведення презентацій і конференцій використовується щільний папір або дизайнерський картон. Вибір паперу, як і багато інших чинників при друку флаєрів впливають на ціну кінцевого виробу. Якщо ви хочете виконати друк флаєрів на преміальному папері, то будьте готові, що він не буде коштувати дешево.

Для друку флаєрів найбільш популярним форматом вважається А5 і А6, а також розмір «євро». Вибір розміру залежить від кількості інформації, яку потрібно розмістити. Якщо інформації небагато, то можна виконати друк флаєрів А6 формату, якщо ж необхідно надрукувати багато інформації, то можна виготовити флаєр А4 формату або ж надрукувати буклет.

В сервіс-центрі 24print ви можете замовити друк флаєрів нестандартного формату і таким флаєром залучити ще більше уваги споживача.

Замовлення в 24print

Оформити замовлення на друк флаєрів в компанії 24print в Києві можна написавши нам в чат, на електронну пошту або оформивши онлайн-замовлення. Наші менеджери проконсультують стосовно друку флаєрів, підкажуть як недорого виготовити тираж, а також зорієнтують по термінах виготовлення. Крім того, в 24print можна замовити візитки, наклейки та іншу поліграфічну продукцію.
Доставка готової продукції по Києву здійснюється кур'єрською службою, а по Україні Новою Поштою.

Замовити
Двосторонній флаєр 210×100 мм на папері щільністю 120 г/м2
Тираж 6001+ 3001- 6000 1206- 3000 606- 1205 306- 605 66-305 54-65 18-53 6-17 1-5
Двосторонній флаєр 210×100 мм на папері щільністю 120 г/м2 3,79 6,11 7,95 8,28 9,95 12,01 13,61 16,33 18,98 98,07

Вартість вказана в гривнях за один флаєр

На одному аркуші SRA3 можна розмістити 6 флаєрів

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку флаєрів:

На якому папері зазвичай друкують флаєри.

Оскільки це роздатковий матеріал, ми рекомендуємо використовувати папір щільністю від 115 до 160 гр/м2

Чи можете ви зробити флаєр із відривною перфорацією?

Це завдання для нас здійсненне. Використовуючи сучасне обладнання ми зможемо виготовити цей виріб.

Які терміни виготовлення великого тиражу?

Залежно від тиражу, ми можемо виконати продукцію від 1 до 3-х днів.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці