Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк флаєрів

Виготовлення флаєрів – зручно, практично та вигідно


Не дивлячись на розвиток цифрових технологій, різноманітних гаджетів та витіснення ними інших джерел інформації, паперова продукція залишається на «плаву». Флаєра, які застосовують у сферах бізнесу, маркетингу, а також різноманітних масових заходах, доповнюють цифрові методи, допомагають досягти ефективного маркетингового впливу та залишаються актуальними завдяки своїм унікальним можливостям.
 

01 03
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр Munken Pure
 • Папiр крейдований
 • Дизайнерський картон

офсетні тиражі від 500 шт. - уточнюйте у менеджера

Післядрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • біговка
 • фальцювання
 • скруглення кутів
 • порізка у розмір
Формати
 • 210х100 мм, А6 - А3

Замовити флаєри відповідно до своєї рекламної кампанії актуально організаціям, компаніям, фірмам, для яких важливим є розширення географії діяльності, збільшення продажів, попиту на товари та послуги, підвищення рейтингу на ринку. Візитки різноманітні за розміром та форматом можна застосовувати для проведення семінарів, конференцій, зустрічей, презентацій, промоакцій, інших маркетингових заходів для донесення важливої інформації, інструктування, повідомлення плану заходу тощо. 

Для залучення нових клієнтів флаєра, друк яких можливий у нашій типографії, роздають у громадських місцях, на вулиці, в метро. Листівка може стати й пропуском на захід або містити певну знижку на послугу або товар. 


Друк флаєрів – особливості процесу


Виготовлення флаєрів має невисоку ціну, а от переваги продукції виправдані її ефективністю. Вони спрямовані на конкретну дію, залучають потенційних клієнтів у конкретному районі, деякі споживачі сприймають та довіряють друкованим матеріалам більше ніж інформаційним технологіям.

Щоб продукція діяла, виконувала поставлену перед нею задачу на всі 100, важливо відповідально підійти до розроблення дизайну, вибору матеріалу, форми й т.д. Друк флаєрів у місті Київ найбільш популярний у форматі:
A5 – 210*148 мм, обирають для великої кількості інформації, зокрема тексту;
A6 – 148*105 мм, компактний, невеликий, підходить для мінімуму інформації;
євро – 210*100 мм, найвідоміший варіант, практичний, вміщує багато потрібної інформації, але не перевантажений нею.

Розташування інформації можливе горизонтальне та вертикальне, за кількістю сторінок розрізняють односторонні та двосторонні. По типу інформації, що несе виріб, розрізняють рекламні та інформаційні флаєри. 

Роздрукувати флаєри можна декількома технологіями друку:
цифровий – модель створюється на комп'ютері, потім видруковується безпосередньо на матеріал, усуває процес виготовлення макетів, екранів, шаблонів тощо, метод підходить для друку від декількох виробів до великих тиражів, економічно вигідний; 
офсетний – обирають для друку великих тиражів, чим більше кількість, тим дешевше одиниця виробу, у процесі застосовується форма або полотно для перенесення повноколірного зображення, яка переносить все це на папір.

Вартість друку флаєрів залежить і від матеріалу. Це може бути дизайнерський картон або щільний папір, і чим щільніше, яскравіше папір, тим ціна вище. Варто врахувати, що щільність буде впливати на довговічність виробу. 

Замовляючи друк флаєрів, варто врахувати всі деталі, а ціна розраховується відповідно до заявлених параметрів. Якщо макета немає, наші дизайнери вивчать сферу діяльності вашої компанії та підготують ефективний, яскравий та дієвий дизайн. 


Де вигідно та швидко замовити друк флаєрів в Україні?


Типографія «24print» пропонує широкий перелік поліграфічних послуг. У нас можна замовити флаєри, листівки, дипломи, банери, календарі, теки, конверти, блокноти та друк іншої паперової брендованої продукції. Ціни у нас приємно вигідні, для гуртових замовників – додаткові знижки. 

Замовлення можна зробити на сайті онлайн або відвідавши офіс у робочий час. Наші менеджери обговорять всі деталі, підберуть максимально ефективні засоби, розроблять чи вдосконалять ваш макет, узгодять терміни та вартість.

Доставлення готової продукції здійснюється по місту Київ, а також в інші регіони України провідними логістичними компаніями.
 

Замовити
Двосторонній флаєр 210×100 мм на папері щільністю 120 г/м2
Тираж 6001+ 3001- 6000 1206- 3000 606- 1205 306- 605 66-305 54-65 18-53 6-17 1-5
Двосторонній флаєр 210×100 мм на папері щільністю 120 г/м2 3,79 6,11 7,95 8,28 9,95 12,01 13,61 16,33 18,98 98,07

Вартість вказана в гривнях за один флаєр

На одному аркуші SRA3 можна розмістити 6 флаєрів

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку флаєрів:

На якому папері зазвичай друкують флаєри.

Оскільки це роздатковий матеріал, ми рекомендуємо використовувати папір щільністю від 115 до 160 гр/м2

Чи можете ви зробити флаєр із відривною перфорацією?

Це завдання для нас здійсненне. Використовуючи сучасне обладнання ми зможемо виготовити цей виріб.

Які терміни виготовлення великого тиражу?

Залежно від тиражу, ми можемо виконати продукцію від 1 до 3-х днів.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці