Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк креслень

Друк креслень – правильний підхід до точності та якості


Уже зі школи нас ознайомлюють з кресленнями, їхньою важливістю та правильністю застосування. У дорослому віці тонкі лінії, деталі фігур нас переслідують у всіх сферах життя – архітектура, будівництво, дизайн, зварювання, столярство, географія, проєкти тощо. Частину таких робіт потрібно видруковувати та презентувати аудиторії, деякі – застосовуються особисто, деякі – потрібно надавати керівникам, педагогам для оцінки роботи. Друк креслень, що підготовлені в електронному форматі, необхідно виконувати на точному, деталізованому обладнанні, адже відсутність малопомітної лінії може коштувати неправильності виготовлення товару чи об'єкту.

01 03
Формати

А3 - А0 +

(Максимальна ширина задруковування - 910мм, довжина - до 5м.)

Матеріали
 • інженерний папір 80 г / м2;
 • ватман 150 г / м2;
 • калька 160 г / м2.
Постдрукарські послуги
 • фальцювання в А4
 • фальцювання в А3
 • брошурування на пружину

Для друкування паперових креслень може застосовуватися матеріал різного формату, щільності та якості. Для будівельних проєктів обирають формат A0, A0+, для схем приватних будинків, офісів – A1, для малюнків, схем дипломних робіт, проєктування інтер'єрів – A2. Формат A3, A4 також може застосовуватися, але детальність важко зрозуміти, якщо схем та креслень на ньому дуже багато.

Забезпечити точність та якість зображення допоможе правильно вибраний  матеріал, а точніше його щільність. Інженерний папір з щільністю 80-150 г/м², фінська калька 100 г/м² підійде для друку схем, технічних малюнків, графіків, проєктів, проєктної документації тощо. Матеріал має достатню білизну, міцний, гладенький, тому і відповідно клієнт отримує високу роздільну здатність. Калька стійка до зносу, розриву, хоч і майже прозора, тому це найкращий варіант для проєктної документації.


Друк креслень – особливості процесу


Для перенесення графіків і схем з комп’ютера на папір кольорових чи чорно-білих великих, чи малих розмірів застосовуємо широкоформатний друк. Крім невисокої вартості готових виробів, спосіб має такі переваги:
висока якість друку;
можна працювати з різними поверхнями, матеріалами різної щільності;
стійкість до зовнішніх впливів, не вигорає на сонці;
висока деталізованість навіть ліній з поганою видимістю;
швидко виконуються замовлення навіть великих тиражів. 

Друк креслень після може піддаватися післядрукарській обробці. Це фальцювання, зшивка на пружину, копіювання, сканування. Фальцювання (згин, складання в потрібний формат) може бути з корінцем для подальшого зшивання на пружину або без корінця. Якщо потрібно скріпити схему для зручності, замовляють зшивку металевою або пластиковою пружиною. 

Металева пружина більш довговічна, дає змогу відкрити документ на 360 градусів, міцна, тоді як пластикова відкриває лише на 180 градусів, м'яка і має обмеження за кількістю аркушів. Копіювання навіть великого формату виконаємо зі збереженням всіх деталей оригіналу. 

Щоб замовити друк креслень необхідно звернутися до наших менеджерів онлайн через форму зв'язку, телефоном або відвідавши офіс у робочий час. Надати документ для видруковування можна прикріпивши файл до листа або в офісі на будь-яких цифрових носіях. Узгодивши деталі щодо матеріалу, розміру, тиражу, термінів, наші спеціалісти беруться до роботи. 


Де можна замовити друк креслень Київ, Україна?


Високоякісні поліграфічні послуги, друк логотипів, зображень, схем, таблиць на папері, текстилі та інших матеріалах надає наш цент «24print». Друк креслень можуть замовити не тільки жителі міста Київ, а й інших регіонів, адже працюємо онлайн та організовуємо доставляння по всій Україні. Вартість послуг у нас не висока, але все розраховується індивідуально з урахуванням особливостей замовлення – тираж, розмір, матеріал, технологія друку, колір, терміновість тощо. 

Доставлення організовуємо в найкоротші терміни провідними логістичними компаніями України. З нами працювати вигідно, зручно та надійно!
 

Замовити
 • стоимость создания баннера
 • печать цветных этикеток наклеек
 • полиграфическая продукция цены
 • заказать принт на толстовку
 • распечатка а4 киев
 • печать на а3 цена
 • буклеты печать
 • цена визитки
 • уф печать на пластике киев
 • разработка дизайна открытки под заказ
 • типография постер
 • заказать изготовление журнала
 • Матеріал Інженерний папір 80 г/м2 Інженерний папір 150 г/м2 Калька 100 г/м2
  Креслення А2 формату 78,13 108,61 184,99
  Креслення А1 формату 116,09 152,04 302,11
  Креслення А0 формату 183,50 247,08 522,31

  Вартість вказана в гривнях за одне креслення

  Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

  Часті питання щодо друку креслень:

  Чи складаєте ви креслення великого формату в маленькі?

  Так, ми виконуємо фальцювання креслень у необхідний формат та орієнтацію, а також можемо сфальцювати з корінцем для підшивки за потреби.

  Чи є можливість зробити копію великого креслення?

  Використовуючи сучасне обладнання, а саме широкоформатний сканер, ми можемо виконати копію креслень великого формату.

  Чи зможете ви підшити велику кількість креслень в один том?

  Так, ми зможемо віддрукувати, виконати фальцювання і зшити креслення в один том.

  Вау! Тепер файли з замовленнями тут

  Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці