Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Креслення

Коли необхідно надрукувати кольорові або чорно-білі креслення - наш принт-центр з радістю забезпечить високу якість друкованої продукції. Ми використовуємо новітні технології та сучасне обладнання, а досвідчені фахівці чудово розбираються у всіх нюансах і допоможуть кваліфікованою порадою. Пропонуємо вигідні умови для студентів, конструкторських бюро, професіоналів архітектури та дизайну.

01 03
Формати

А3 - А0 +

(Максимальна ширина задруковування - 910мм, довжина - до 5м.)

Матеріали
 • інженерний папір 80 г / м2;
 • ватман 150 г / м2;
 • калька 160 г / м2.
Постдрукарські послуги
 • фальцювання в А4
 • фальцювання в А3
 • брошурування на пружину

Які формати можна виготовити?

Для друку креслень в компанії 24print використовується принтер, який дає можливість роздруковувати вироби з найтоншими лініями. Поліграфія 24print здійснює друк креслень цілодобово, тому якщо вам треба виконати термінове замовлення, то ми з радістю допоможемо в будь-який час доби.

Друк креслень А0 і А0 +. Такі розміри замовляють проектувальники для особливо важливих будівельних об'єктів. Виріб такого формату дозволяє передавати всі тонкі лінії і деталі фігури.

Друк креслень формату А1. Цей розмір найпопулярніший. Друк креслень А1 замовляють, коли необхідна роздруківка проектів приватних будинків, офісів, торгових площ. Чорно-білий друк креслень і в кольорі А1 формату здійснюється в будь-який час доби. Сервіс-центр 24print виконує друк креслень А1 за доступною ціною.

Друк креслень А2. Такий розмір використовується для створення креслень малюнків і схем для курсових або дипломних робіт. Ще друк креслень формату А2 замовляють архітектори і дизайнери для подальшої проектування інтер'єру квартир і офісів.

Також завдяки лазерному цифровому друку креслень ми виконуємо друк креслень А3 і А4 формату. Компанія 24print здійснює друк креслень за демократичними цінами.

Наш центр оперативного друку включає в себе повний спектр послуг - від налаштування параметрів друку до їх оформлення.

Друк креслень в Києві можна здійснити, відвідавши наш сервісний центр, або ж можна відправити друковані файли на електронну адресу та вже прийти за готовою продукцією. У роботі використовуються високоякісні матеріали, а післядрукарські послуги зроблять проект еталоном точності й охайності:

 •  проводиться фальцювання креслень;
 •  проект брошурується на пружину з металу або пластику;
 •  при необхідності - важливі копії документа ламінуються;
 •  стильно і презентабельно оформляється обкладинка проекту.

Менеджери сервіс-центру 24print працюють з будь-якими розмірами друкованих виробів - у нас можливий друк креслень великого і маленького формату в найкоротші терміни. Залежно від вимог замовника використовується різний папір: від тонкого інженерного паперу до щільної кальки або ватману. Якщо треба, то здійснюється друк кольорових креслень з дотриманням всіх необхідних вимог і норм.

Матеріал

Компанія 24print виконує широкоформатний друк схем і малюнків на інженерному папері щільністю 80 г / м2 і 150 г / м2, а також на фінській кальці щільністю 100 г / м2.

Інженерний папір 80 г / м2 використовується для друку креслень, проектів, графіків, схем і технічних малюнків. Документи, які друкуються на інженерному папері завдяки його білизні, міцності і гладкості мають високу роздільну здатність і точність. Якісний інженерний папір допоможе забезпечити високу точність надрукованого малюнка. Інженерний папір легко складається в потрібний формат, тому після друку креслень їх легко сфальцювати.

Інженерний папір 150 г / м2 - щільний матеріал знайомий нам, як ватман. Ватман - білий папір без вираженої фактури. Відноситься до малювального типу паперів.
Фінська калька щільністю 100 г / м2 - майже прозорий матеріал, який розроблений для створення схем і графіків.

Додаткові роботи

Робимо також копіювання креслень і якщо треба, то можемо зробити сканування зображення в електронний вигляд. Після друку креслень надаємо послуги фальцювання і зшивки на пружину.
Копіювання - процес створення копії друкованого документа.
Сканування - процес, який дозволяє отримати копії фотографій, креслень і текстових документів у цифровому форматі.

Фальцювання креслень - складання в потрібний формат. Креслення фальцюють в А3 формат і в А4. Фальцювання креслень поділяють на:

 • фальцювання з корінцем - для подальшої зшивання на пружину
 • фальцювання без корінця - для зручності у використанні

Зшивка пружиною - скріплення схем або креслень для зручності використання. Зшити креслення можна на пластикову або металеву пружину.

Чому обирають нас?

Якщо ви у пошуках надійного партнера, який виконує високоякісний друк креслень А0, А1, А2, А3 і будь-яких інших форматів в Києві звертайтеся в 24print. 
Завдяки сучасному устаткуванню і використанню якісних матеріалів наші клієнти отримують якісний кольоровий і чорно-білий друк креслень А0, А1, А2 і інших форматів.

 • Роздруківка креслень в точних розмірах
 • Не токсичність
 • Друк робочих креслень з деталізацією елементів
 • Виготовляємо відбитки великих форматів
 • Вироби виходять з яскравою передачею кольору

Ми виконуємо замовлення будь-яких тиражів, починаючи від одиничних екземплярів і закінчуючи великими тиражами. Так само, компанія 24print виконує друк креслень форматів А0, А1, А2, А3 і А4 цілодобово. Команда 24print допоможе виконати друк креслень дешево.

Оформлення замовлення

Оперативний сервіс - центр 24print виконує друк креслень великих розмірів в стислі терміни.
Друк креслень можна замовити, відвідавши сервіс-центр або онлайн - через чати, електронну пошту і онлайн-замовлення. Наші менеджери на зв'язку 24 години в добу і 7 днів на тиждень і готові допомогти з оформленням замовлення. Після отримання і перевірки файлів менеджери зв'язуються для підтвердження замовлення, узгодження термінів і ціни. Доставка готової продукції по Києву здійснюється кур'єрськими службами, по Україні відправляємо Новою поштою.
Також поліграфія 24print виконує друк фото, постерів і плакатів на фотопапері.
 

Замовити
Матеріал Інженерний папір 80 г/м2 Інженерний папір 150 г/м2 Калька 100 г/м2
Креслення А2 формату 71,03 85,10 168,17
Креслення А1 формату 105,54 123,24 279,23
Креслення А0 формату 166,82 201,99 487,26

Вартість вказана в гривнях за одне креслення

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку креслень:

Чи складаєте ви креслення великого формату в маленькі?

Так, ми виконуємо фальцювання креслень у необхідний формат та орієнтацію, а також можемо сфальцювати з корінцем для підшивки за потреби.

Чи є можливість зробити копію великого креслення?

Використовуючи сучасне обладнання, а саме широкоформатний сканер, ми можемо виконати копію креслень великого формату.

Чи зможете ви підшити велику кількість креслень в один том?

Так, ми зможемо віддрукувати, виконати фальцювання і зшити креслення в один том.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці