Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Креслення

Коли необхідно надрукувати кольорові або чорно-білі креслення - наш принт-центр з радістю забезпечить високу якість друкованої продукції. Ми використовуємо новітні технології та сучасне обладнання, а досвідчені фахівці чудово розбираються у всіх нюансах і допоможуть кваліфікованою порадою. Пропонуємо вигідні умови для студентів, конструкторських бюро, професіоналів архітектури та дизайну.

01 03
Формати

А3 - А0 +

(Максимальна ширина задруковування - 910мм, довжина - до 5м.)

Матеріали
 • інженерний папір 80 г / м2;
 • ватман 150 г / м2;
 • калька 160 г / м2.
Постдрукарські послуги
 • фальцювання в А4
 • фальцювання в А3
 • брошурування на пружину

Які формати можна виготовити?

Для друку креслень в компанії 24print використовується принтер, який дає можливість роздруковувати вироби з найтоншими лініями. Поліграфія 24print здійснює друк креслень цілодобово, тому якщо вам треба виконати термінове замовлення, то ми з радістю допоможемо в будь-який час доби.

Друк креслень А0 і А0 +. Такі розміри замовляють проектувальники для особливо важливих будівельних об'єктів. Виріб такого формату дозволяє передавати всі тонкі лінії і деталі фігури.

Друк креслень формату А1. Цей розмір найпопулярніший. Друк креслень А1 замовляють, коли необхідна роздруківка проектів приватних будинків, офісів, торгових площ. Чорно-білий друк креслень і в кольорі А1 формату здійснюється в будь-який час доби. Сервіс-центр 24print виконує друк креслень А1 за доступною ціною.

Друк креслень А2. Такий розмір використовується для створення креслень малюнків і схем для курсових або дипломних робіт. Ще друк креслень формату А2 замовляють архітектори і дизайнери для подальшої проектування інтер'єру квартир і офісів.

Також завдяки лазерному цифровому друку креслень ми виконуємо друк креслень А3 і А4 формату. Компанія 24print здійснює друк креслень за демократичними цінами.

Наш центр оперативного друку включає в себе повний спектр послуг - від налаштування параметрів друку до їх оформлення.

Друк креслень в Києві можна здійснити, відвідавши наш сервісний центр, або ж можна відправити друковані файли на електронну адресу та вже прийти за готовою продукцією. У роботі використовуються високоякісні матеріали, а післядрукарські послуги зроблять проект еталоном точності й охайності:

 •  проводиться фальцювання креслень;
 •  проект брошурується на пружину з металу або пластику;
 •  при необхідності - важливі копії документа ламінуються;
 •  стильно і презентабельно оформляється обкладинка проекту.

Менеджери сервіс-центру 24print працюють з будь-якими розмірами друкованих виробів - у нас можливий друк креслень великого і маленького формату в найкоротші терміни. Залежно від вимог замовника використовується різний папір: від тонкого інженерного паперу до щільної кальки або ватману. Якщо треба, то здійснюється друк кольорових креслень з дотриманням всіх необхідних вимог і норм.

Матеріал

Компанія 24print виконує широкоформатний друк схем і малюнків на інженерному папері щільністю 80 г / м2 і 150 г / м2, а також на фінській кальці щільністю 100 г / м2.

Інженерний папір 80 г / м2 використовується для друку креслень, проектів, графіків, схем і технічних малюнків. Документи, які друкуються на інженерному папері завдяки його білизні, міцності і гладкості мають високу роздільну здатність і точність. Якісний інженерний папір допоможе забезпечити високу точність надрукованого малюнка. Інженерний папір легко складається в потрібний формат, тому після друку креслень їх легко сфальцювати.

Інженерний папір 150 г / м2 - щільний матеріал знайомий нам, як ватман. Ватман - білий папір без вираженої фактури. Відноситься до малювального типу паперів.
Фінська калька щільністю 100 г / м2 - майже прозорий матеріал, який розроблений для створення схем і графіків.

Додаткові роботи

Робимо також копіювання креслень і якщо треба, то можемо зробити сканування зображення в електронний вигляд. Після друку креслень надаємо послуги фальцювання і зшивки на пружину.
Копіювання - процес створення копії друкованого документа.
Сканування - процес, який дозволяє отримати копії фотографій, креслень і текстових документів у цифровому форматі.

Фальцювання креслень - складання в потрібний формат. Креслення фальцюють в А3 формат і в А4. Фальцювання креслень поділяють на:

 • фальцювання з корінцем - для подальшої зшивання на пружину
 • фальцювання без корінця - для зручності у використанні

Зшивка пружиною - скріплення схем або креслень для зручності використання. Зшити креслення можна на пластикову або металеву пружину.

Чому обирають нас?

Якщо ви у пошуках надійного партнера, який виконує високоякісний друк креслень А0, А1, А2, А3 і будь-яких інших форматів в Києві звертайтеся в 24print. 
Завдяки сучасному устаткуванню і використанню якісних матеріалів наші клієнти отримують якісний кольоровий і чорно-білий друк креслень А0, А1, А2 і інших форматів.

 • Роздруківка креслень в точних розмірах
 • Не токсичність
 • Друк робочих креслень з деталізацією елементів
 • Виготовляємо відбитки великих форматів
 • Вироби виходять з яскравою передачею кольору

Ми виконуємо замовлення будь-яких тиражів, починаючи від одиничних екземплярів і закінчуючи великими тиражами. Так само, компанія 24print виконує друк креслень форматів А0, А1, А2, А3 і А4 цілодобово. Команда 24print допоможе виконати друк креслень дешево.

Оформлення замовлення

Оперативний сервіс - центр 24print виконує друк креслень великих розмірів в стислі терміни.
Друк креслень можна замовити, відвідавши сервіс-центр або онлайн - через чати, електронну пошту і онлайн-замовлення. Наші менеджери на зв'язку 24 години в добу і 7 днів на тиждень і готові допомогти з оформленням замовлення. Після отримання і перевірки файлів менеджери зв'язуються для підтвердження замовлення, узгодження термінів і ціни. Доставка готової продукції по Києву здійснюється кур'єрськими службами, по Україні відправляємо Новою поштою.
Також поліграфія 24print виконує друк фото, постерів і плакатів на фотопапері.
 

Замовити
Матеріал Інженерний папір 80 г/м2 Інженерний папір 150 г/м2 Калька 100 г/м2
Креслення А2 формату 53,00 80,90 164,10
Креслення А1 формату 82,40 117,90 274,30
Креслення А0 формату 133,00 193,80 479,80

Вартість вказана в гривнях за одне креслення

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці