Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн бланків

Бланки дизайн

Просування своєї продукції за допомогою фірмового дизайну бланків - один з дієвих способів рекламного маркетингу. Оригінальний дизайн бланка компанії і стилістичне рішення, виконане на дизайнерському папері, підкреслять статус компанії і підвищать відомість бренду. Співробітники друкарні 24Print зроблять продукцію на замовлення з урахуванням всіх побажань клієнта.

На що звернути увагу в першу чергу?

Фірмовий бланк - обов'язковий атрибут, який стане стильним елементом ділового листування, він повинен містити таку інформацію: назва компанії, фірмовий логотип, контактна інформація для зв'язку.

Бланк фірмовий рекомендується створювати відразу при просуванні компанії або після її реорганізації. Його використовують для відправки ділових листів партнерам, контрагентам, друку договорів, оформлення звітів, внутрішньої документації. Бланк має текстовий зміст і окреме виділене місце для інформації.

Спочатку потрібно обговорити мету діяльності та положення компанії, зосередитися на індивідуальному образі бренду. Чітко визначений фірмовий стиль компанії в поєднанні з візуальними елементами дизайну, які його передають, грають важливу роль, допомагаючи виділити компанію на ринку. Це допоможе підвищити ефективність робочого процесу за рахунок розробки та впровадження рекомендацій за обраними вами графічними елементами дизайну.

Дизайн фірмового бланка створюється з урахуванням таких вимог:

Обирайте кольори і шрифти відповідно до рекомендацій по використанню корпоративного стилю своєї компанії, щоб вигляд вашого бланка поєднувався з іншими маркетинговими матеріалами. Контраст кольорів і інтервали тексту повинні гармоніювати, щоб полегшити сприйняття цільовою аудиторією важливої ​​інформації, наприклад, адреси електронної пошти, номери телефонів. Колір в значній мірі сприяє формуванню конкретного настрою і сприйняття.

Виберіть оптимальний тип паперу, він повинен виглядати презентабельно і красиво. Коли прийде час показати ваш бланк світу, подумайте про те, яка інформація асоціюється з різними властивостями паперу. Товстий папір високої якості додає ваги вашому повідомленню, як в буквальному, так і в переносному сенсі.

Особливу увагу потрібно приділити дизайну бланків та логотипу. Для цього використовуються графічні програми, вони здатні масштабувати зображення для будь-якого формату без втрати якості.

У США і Канаді стандартним форматом для бланків вважається 215,9 х 279,4 мм (8,5 х 11 дюймів). Багато інших країн використовують стандартний формат A4 (210 х 297 мм, або 8,27 х 11,7 дюйма).

Зазвичай логотип, який наноситься на фірмовий бланк, друкують в лівому верхньому кутку сторінки. Можна вибрати і інший варіант компонування і розміщення корпоративної інформації на фірмовий бланк, дизайн якого розробляється.

Вимоги до дизайну бланка компанії

Фірмовий бланк - ефективний іміджевий інструмент. Для того, щоб він виконував свої функції, необхідно дотримуватися ряду правил і вимог до оформлення і створення дизайну. Саме тому повинен відповідати таким вимогам:

потрібно уникати занадто строкатих квітів і різноманітних шрифтів, вони мають добре читатись, щоб клієнти могли розглянути потрібну інформацію навіть при умові відправки факсом;

будь-яких фонових зображень краще уникати;

відступ для підшивки документів в швидкозшивач виконується безпосередньо від лівого краю;

інформацію, яка не змінюється (контакти, реквізити) потрібно розташувати в колонтитулах, щоб уникнути їх ненавмисного зміни.

Не рекомендується використання папір крейдований глянцевий, так як чорнила для друку можуть погано вбиратися. Якщо врахувати всі нюанси, можна створити власний, унікальний дизайн з фірмовим логотипом.

Оригінальний дизайн бланка і його друк

Друк бланків може здійснюватися за допомогою офсетної або цифрової технології друку. Вибір буде залежати від термінів виготовлення, тиражу і особистих вимог замовника. Цифрові технології дозволяють отримати готову продукцію протягом декількох годин, але вартість такої послуги буде вище. Офсетний друк цілком себе виправдає, коли потрібні великі тиражі.

Бланки, дизайн яких створюється, друкують на звичайному або стильному дизайнерському папері різної фактури. На бланку для важливих документів можна зробити спеціальний захист з використанням водяних знаків.

Бланк, фірмовий стиль і дизайн якого розроблено індивідуально, стане візитною карткою компанії. Виробництво здійснюється з використанням обладнання останнього покоління. Щоб замовити друк фірмового бланка, необхідно заповнити форму за допомогою онлайн-заявки на сайті, де потрібно вказати тираж, час доставки і контактні дані або зателефонувати за контактним телефоном.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці