Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Друк на ватмані
послуги

Друк на ватмані

Мало хто може уявити в наш час інженера або архітектора біля кульмана. Багато хто і слова такого не знає. Тепер із завданнями проектування справляються системи автоматизованого проектування. А за промальовування креслення відповідають поліграфічні компанії. Сервіс-центр 24print досвідчена професійна команда у сфері поліграфії. Роздруковуємо на сучасному швидкісному обладнанні, використовуємо економічні та екологічні фарбувальні елементи. Ваші креслення не затруться і не забруднять руки, не зіпсують настрій і здоров'я.  24print - з турботою про вас і ваші досягнення!

Друк на ватмані - популярна послуга виготовлення технологічної та конструкторської документації, креслень, графіків, таблиць у багатьох галузях науки і техніки. Часто звертаються студенти технічних вишів для захисту курсової або диплома. Знадобиться така продукція в освітній і творчій сфері, наприклад, для наочних посібників, нанесення шаблонів і зразків тощо.

Сервіс-центр 24print виконає терміновий друк на ватмані. Працюємо цілодобово, без перерв і вихідних. Гарантуємо чітке деталізоване друкування найдрібніших деталей і текстів.

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці