Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

parallaxEl

Друк на футболках: який вид друку обрати

27
Грудня

Друк на футболках: який вид друку обрати
parallaxEl
Актуальність друку в наш час

Сьогодні, напевно, немає жодної людини, який не користувався б послугами принт-центрів для того, щоб надрукувати напис, лого або фото на футболці, майці або толстовці. Брендований одяг - дієвий елемент корпоративного стилю, хороший метод реклами та пам'ятний подарунок для близької людини. Який же вид нанесення обрати? Компанія 24print пропонує розглянути популярні види друку на футболках для того, щоб Вам було простіше визначитися з відповідною технологією.

Види друку на тканині
  • Шовкотрафаретний друк або шовкографія - універсальний метод, оскільки дозволяє нанести зображення на практично будь-який виріб. Суть шовкотрафаретного друку полягає в нанесенні фарби через спеціальні сітки. Фарба через трафаретні сітки наноситься безпосередньо на тканину проникаючи в волокна внаслідок чого ми отримуємо зносостійке зображення, яке витримує 50 і більше прань. Крім того, цей вид нанесення малюнка на тканину найбільш економічний, за умови, що тираж не менше 50 одиниць. Варто зупинити свій вибір на цьому виді друку на одязі, якщо Ви хочете отримати виріб з роздруківкою дрібних деталей за прийнятні гроші та у Вас в запасі є кілька робочих днів, оскільки потрібно чимало часу для підготовки до друку.
  • Друк методом термопереносу - використовується для нанесення зображень на текстиль за допомогою термоплівки та термопресса. Технологія нанесення полягає в нанесенні зображення на термотрансферну плівку, потім напис або малюнок по контуру підрізає плотером і за допомогою термопереносу під впливом температури закріплюється на тканині.  До переваг цього типу друку на футболках можна віднести можливість друку від 1 штуки, великий асортимент плівок як за кольором, так і за фактурою, швидкість виконання замовлення. До мінусів відносять можливість друку тільки на натуральних тканинах, контур зображення повинен бути обов'язково чітким, принт витримує до 50 прань при правильній експлуатації. Цей вид нанесення найчастіше обирають, коли потрібно нанести напис або нескладний малюнок в стислі терміни й в малому тиражі.
  • Цифровий - дозволяє створювати неповторні вироби як для особистого застосування, так і для рекламних цілей. Технологія схожа з друком на папері. Принтер наносить зображення на попередньо оброблену спеціальним засобом тканину, чорнило поглинаються волокнами й закріплюються під впливом температури. Цей тип друку на одязі передбачає фотографічну якість зображення, високий рівень зносостійкості та можливість виготовлення від 1 одиниці в найкоротші терміни.
  • Друк методом сублімації - актуальний вид нанесення не тільки для футболок і толстовок, але і для кепок, тарілок, чашок і значків. Для перенесення зображення використовують сублімаційний папір з якого під впливом температури, малюнок переноситися на текстиль або іншу продукцію. Для кращого результату картинку наносять або на синтетичні тканини, або на виріб після обробки полімерами.
Альтернативи друку

Батик - ручний розпис. Один з найдавніших і трудомістких варіантів нанесення малюнка на тканину. Цей вид нанесення дозволяє створювати унікальні та лімітовані речі, адже кожен принт неповторний. Батик виконується художниками за індивідуальним замовленням.

Вишивка - використовується для нанесення логотипів, емблем, написів і шевронів на текстильній продукції. Виглядає дорого і презентабельно.

Консультація у 24print

В наш час існує багато способів нанести картинку, фото, напис або логотип на текстиль і звичайно ж споживач, який вперше стикається з друком на футболках чи інших виробах губиться серед безлічі видів друку. Виникає багато питань: як у підсумку буде виглядати виріб, чи можна надрукувати футболку в одиничному екземплярі, як правильно доглядати за виробом, щоб друк довше прослужив і багато інших. У нашій статті ми постаралися описати актуальні типи друку на тканині, щоб було простіше визначитися, що саме Вам необхідно. Якщо ж у Вас залишилися питання, то наші менеджери з радістю дадуть відповідь на них у будь-який час.

 

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці